BRAMA GARAŻOWA DWUSKRZYDŁOWA UNICO

mafon-bramy-garażowe-z-automatyką-w-kraśniku

 

 

 

 

 

 

 

Bramy stalowe dwuskrzydłowe to połączenie nowoczesności z tradycją. Znany od lat sposób otwierania budynków teraz dostępny o niespotykanym dotąd wyglądzie.

Dodatkowa opcja otwierania bramy dwuskrzydłowej garażowej w sposób automatyczny sprawia, iż użytkownik nie jest narażony na niesprzyjające warunki pogodowe.

Brama dwuskrzydłowa to także bardzo dobra alternatywa dla budynków, gdzie warunki techniczne nie pozwalają zamontować bramy segmentowej czy rolowanej.

bramy-krasnik-automatyka do bram

ZASTOSOWANIE

W budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących, pomieszczeniach gospodarczych.

 NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Trwała konstrukcja bramy zbudowana z profili stalowych ciepłych, z przegrodą termiczną. Skrzydła bramy wypełnione panelem segmentowym o grubości 40mm.
  • Brama otwierana tradycyjnie. Skrzydła symetryczne lub asymetryczne.
  • Produkowana na indywidualny wymiar.
  • Obsługiwana ręcznie lub automatycznie.
  • Szeroki wybór przetłoczeń, struktur oraz kolorów umożliwia dopasowanie bramy do pozostałych elementów budynku.
  • Dostępne dodatkowe wyposażenie m.in. zamki, uchwyty, okna, drzwi przejściowe podnoszą komfort użytkowania bramy.

 

 

PANEL SEGMENTOWY

Panel segmentowy o wysokości 500mm, 555mm lub 610mm dobieranych odpowiednio do wysokości bramy oraz o grubości 40 mm zbudowany z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. W zależności od typu panela uszczelka międzysekcyjna znajduje się w jego dolnej lub górnej części.

 

PROFILE STALOWE

Bramy PRESTO wykonane są z profili stalowych, czarnych o grubości ścianki 1,5mm. Profile te są zimne, bez przegrody termicznej i lakierowane na dowolny kolor z palety RAL metodą proszkową.

 

 

Źródło: http://www.gros.pl/file_store/ulotki/ulotka_brama_dwuskrzydlowa.pdf